Ubytovna Liberec II - Nové Město Barbara
Ubytovna Barbara ubytování Liberec II - Nové Město Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 

Ubytovna Barbara / Liberec II - Nové Město

Komfort ubytovna Barbara
Pro klienty, kteří si chtějí připlatit jen pár korun a přespat v opravdu komfortním prostředí s denním barem, nabízíme ubytování hotelového typu 5 minut chůze od Liberecké radnice. Neváhejte proto využít služeb ubytovny Barbara za zaváděcí ceny. Ubytovna je vhodná pro turisty i firmy.

Liberec ubytovna Barbara ubytování
Ubytovna hotelového typu Barbara se nachází v Liberci 2 – Novém městě a disponuje kapacitou 75 lůžek. Hostům jsou k dispozici 2 - 4 lůžkové pokoje, které jsou vybaveny televizí, skříňkou, židlemi, WC a sprchou na každém pokoji. Možnost objednat snídaně.

Ubytování v Liberci ubytovna Barbara služby
Při dlouhodobějším ubytování lze umístit na pokoj za příplatek elektrický vařič. Komfort ubytovna Barbara byla dříve provozována jako tříhvězdičkový hotel, tudíž Vám může nabídnout ubytování na vysoké úrovni za skvělé ceny. Internet Wi-Fi.

Ubytovna Barbara ubytování Liberec bar 
Přímo v objektu luxusní ubytovny Barbara v Liberci je otevřen denně bar, kde si můžete dát za velmi příznivé ceny kávu, čaj, nealkoholické i alkoholické nápoje a rychlé občerstvení. Hosté ubytovny Barbara uplatňují SLEVY v této restauraci řádově 10-15%.

Ubytovna Barbara v Liberci se těší na Vaši návštěvu. Zkuste ubytování hotelového typu za ceny, které Vám vyrazí dech...

Kam v Liberci a okolí
Centrum Babylon Liberec - největší zastřešený zábavný komplex v České republice, kde je více než 60 provozoven (obchody, restaurace, prostory pro kongresy a firemní akce, masáže, solárium, kadeřnictví,..). V centru se dále nachází Lunapark, Bowling, Casino a diskotéka a samozřejmě aquapark. iQpark - science center - jedinečné interaktivní poznávání v České republice. Zoo Liberec, Botanická zahrada, plavecký bazén, Ski areál Ještěd a mnoho dalších atraktivních míst a zajímavostí.
Ubytovna Liberec II - Nové Město Barbara - K hotelu přísluší parkovištěUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara - disponuje restauracíUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara -  je k dispozici připojení na internetUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara -  je k dispozici letní terasaUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara - Televize umožňuje příjem satelitních programůUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara - Pokoje jsou vybaveny televizoremUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytovna Liberec II - Nové Město Barbara - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tato ubytovna? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com